Kontakt z parafią

Dni powszednie:

Msza św.: godz. 700
Msza św.: godz. 1730

Ewentualne zmiany dotyczące nabożeństw podawane są w ogłoszeniach parafialnych przygotowanych przez Księdza Proboszcza.

Kancelaria Parafialna

Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie godzinę przed mszą św. wieczorną i po mszy św.

2. Intencja róż – O wiarę dla parafian.

3. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, na remont została złożona ofiara  jedna koperta,– 200  zł..

1. 4.  Za tydzień składka na remont kościoła.

5. W czwartek  adoracja Najświętszego Sakramentu od 1700, nabożeństwo Fatimskie z procesją , Msza Święta.

6. W środę spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych

7. W czwartek spotkanie po Mszy Św. Wieczornej spotkanie przed bierzmowaniem dla klas VII i VIII.

1. W tym tygodniu pogrzebowe Msze  Święte za , + Anna Organiściak .
  2. O posprzątanie kościoła  prosimy –Widaczów-, Kądziołka Bogusław Agata, Szpindor Mieczysław Janina,
  3. Dziękujemy za posprzątanie, kościoła  Widaczów-, Gmyrek Monika, Dusza Dawid i Agnieszka.
  4. Do stanu małżeńskiego zamierzają wstąpić Łukasz Warchoł syn Tadeusza i Ewy zamieszkały Jawornik Polski z Edytą Żurawską córką córka Zbigniewa i Renaty zamieszkałą  Drochobyczka zapowiedz I, Pawełek Józef syn Jerzego i Ireny zamieszkały Jawornik Polski  z Klaudia Potoczna córka Roberta i Renaty  zamieszkałą Jawornik Polski zapowiedz I, kto by wiedział o przeszkodach obowiązany jest zawiadomić urząd parafialny.
  5. W czasie pogrzebu + Jan Zdzisław Jamrozik została złożona ofiara na 8 Mszy Św.

Liturgia dnia